En
تاریخ : يکشنبه 26 فروردين 1397
کد 5536

فرماندار قرچک:

قرچک نیازمند مساعدت مسؤولان کشوری است/ حمایت از سرمایه گذاران و نخبگان برای ایجاد اشتغال در قرچک لازم است

فرماندار قرچک گفت: قرچک نیازمند مساعدت مسؤولان کشوری است تا بتواند بزرگ‌ترین مرکز فرهنگی استان را بسازد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور پیش از ظهر امروز در همایش حمایت از کالای ایرانی که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در قرچک برگزار شد، اظهار کرد: شهید امیر سرلشکر منصور ستاری مانند یاقوت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد ماند و جای ایشان را فرزند نخبه‌اش پر کرده است.

وی بیان کرد: خدمتگزاری به خانواده شهدا هدف، برنامه اصلی و سرلوحه دولت امور دولت است.

فرماندار قرچک تصریح کرد: این شهرستان 370 شهید را تقدیم انقلاب کرده و 11 جانباز 70 درصد دارد که نشان‌دهنده رشادت مردم ولایتی و ولایتمداری آن است.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان شهید ستاری طی 21 ماه ساخته شده اما هنوز تجهیز و راه‌اندازی نشده است که از این بابت از وزارت بهداشت گله‌مند هستیم، امید آن را داشتیم که این بیمارستان خیلی زودتر به بهره‌برداری برسد اما این اقدام هنوز صورت نگرفته است.

مرسلپور با بیان اینکه شهرستان قرچک در حوزه بهداشت و درمان دارای رشد 200 درصدی بود، گفت: در ماه‌های آینده چند خانه بهداشت در این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه روستاهای قرچک جزء متراکم‌ترین روستاهای استان تهران هستند، اظهار کرد: اقدامات ارزنده‌ای برای بهبود وضعیت روستاها انجام شده است، به همین دلیل هیچ مهاجرتی از روستا به شهر نداشتیم و حتی به جمعیت روستاهای قرچک اضافه شده است.

فرماندار قرچک بیان کرد: روال کاری مسؤولان قرچک تأکید بر اصل وحدت است، چراکه اگر وحدت در شهرستان باشد همه مشکلات حل خواهد شد.

وی خطاب به معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تصریح کرد: در قرچک نخبگان زیادی وجود دارند که از شما تقاضا داریم از طرح‌های دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی نخبگان ‌شهرستان حمایت کنید.

مرسلپور خاطرنشان کرد: قرچک نیازمند مساعدت مسؤولان کشوری است تا بتواند بزرگ‌ترین مرکز فرهنگی استان را بسازد، چراکه اگر فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد ناهنجاری‌ها در شهرستان کاهش می‌یابد.

وی در پایان متذکر شد: در قرچک اولویت مسؤولان و مردم خرید اقلام ایرانی است تا با این اقدام به اشتغال کمک و از کالای ایرانی حمایت شود.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 39