En
تاریخ : يکشنبه 26 فروردين 1397
کد 5539

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور:

بهره‌برداری از بیمارستان قرچک نیازمند جذب نیروی انسانی بومی است

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به اهتمام مسئولان امر به اجرایی‌کردن برنامه‌های دولت در حوزه نظام جامع سلامت گفت: برای جذب نیروی انسانی در بیمارستان قرچک از نیروهای بومی استفاده شود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، سورنا ستاری در بازدید از بیمارستان 96 تختخوابی شهید ستاری شهرستان قرچک با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت در ارائه خدمات شایسته به مردم توجه به حوزه بهداشت و درمان و اجرای طرح تحول نظام سلامت است اظهار داشت: در راستای اجرای این سیاسیت و بهره‌مندی شهرستان قرچک از این خدمات و با پیگیری مسئولان، عملیات احداث تنها بیمارستان این شهرستان در دولت به انجام رسیده است.

وی بیان کرد: برای ما یک فرصت خوبی است که به مردم قرچک خدمت کنیم و این جای شکرگذاری است که بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان در مدت کوتاه و با بهترین امکانات آماده شده تا به بهره‌برداری برسد.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به ضرورت جذب نیروی انسانی در بخش‌های مختلف بیمارستان افزود: مطمئن باشید از سوی وزیر بهداشت و درمان، هرگونه کمک و مساعدت چه در حوزه درمان و چه در زمینه توسعه بیمارستان قرچک باشد، صورت می‌گیرد.

ستاری در پایان با بیان اینکه اهتمام مسئولان امر به اجرایی کردن برنامه‌های دولت در حوزه نظام جامع سلامت برطرف‌کننده بسیاری از دغدغه‌های حوزه بهداشت و درمان در شهرستان‌ها به ویژه شهرستان قرچک است خاطرنشان کرد: برای این بیمارستان چه در بخش تخصصی و چه سایر امور، حتماً از نیروهای بومی قرچک استفاده شود.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 61