En
تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397
کد 5699

معاون فرماندار قرچک تأکید کرد:

لزوم افزایش آمادگی ادارات قرچک برای مقابله با حوادث

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: دستگاه‌های شهرستان قرچک آمادگی لازم به‌منظور مقابله با تشدید حوادث رخ‌داده را داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، علیرضا جعفری در جلسه کارگروه تخصصی امنیت و انتظامات شهرستان قرچک ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل واصله از حوزه امنیتی استانداری تهران با موضوع کارگروه تخصصی امنیت و انتظامات، این جلسه تشکیل و در این کارگروه بیشتر موارد امنیتی و انتظامی موردبحث است که در صورت وقوع حوادث و هرگونه اتفاقات ناگهانی می‌تواند حواشی خاص خود را به دنبال داشته باشد.

وی افزود: به‌طور مثال در زلزله‌هایی که در سال‌های اخیر در استان‌های مختلف رخ‌داده است، افرادی از نقاط دیگر به‌منظور سرقت اموال مردم به مناطق آسیب‌دیده آمده و این امکان وجود دارد که در چنین شرایطی بانک‌ها، طلافروشی‌ها، انبارهای بزرگ و... مورد هدف افراد سودجو قرار گیرد.

جعفری گفت: بایستی مراتب به‌گونه‌ای مدیریت و کنترل گردد تا تمامی دستگاه‌ها آمادگی لازم به‌منظور مقابله با تشدید حوادث رخ‌داده را داشته تا از بروز جو ناآرام، آشوب و ناهماهنگی میان دستگاه‌ها در بحث خدمات‌رسانی به شهروندان جلوگیری به عمل آید.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک تأکید کرد: اعضای کارگروه تخصصی امنیت و انتظامات شهرستان اقدام با تهیه بانک اطلاعاتی از اماکن، مراکز مهم و حساس و شناسایی و تعیین اماکن امن در نقاط شهری و روستایی و نیز تجهیز آن‌ها به امکانات موردنیاز نمایند.

وی در پایان جلسه ضرورت تأسیس جمعیت هلال‌احمر در شهرستان به‌منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان، لزوم افزایش جایگاه‌های سوخت شهرستان و ضرورت آموزش شهروندان و آشنایی بامهارت کمک‌های اولیه وامداد و نجات را خواستار شد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 68