En
تاریخ : شنبه 19 خرداد 1397
کد 5714

فرماندار قرچک:

قدس روز آزادی‌خواهی مسلمانان جهان علیه ظلم ستمگران است

فرماندار قرچک گفت: روز قدس روز آزادی‌خواهی مسلمانان جهان علیه ظلم ستمگران است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور در این خصوص اظهار کرد: روز قدس یکی از یادگارهای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است و روزی است که همبستگی مسلمانان را تثبیت و به رخ جهانیان می‌کشد.

وی بیان کرد: مسلمانان با ابتکار عمل حضرت امام (ره) به یاد هم هستند و اثبات می‌کنند که قدس شریف از آن مسلمانان جهان است.

فرماندار قرچک با بیان اینکه قدس روز آزادی‌خواهی مسلمانان جهان علیه ظلم ستمگران است، خاطرنشان کرد: مردم شهرستان قرچک در طول سال‌های گذشته از اقشار و گروه‌های مختلف حضور گسترده، فعال و پرشوری در راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند.

وی خاطرنشان کرد: امسال هم از مردم تقاضا دارم با‌حضور گسترده و منسجم همچون سال‌های گذشته، ولایتمداری خود را از محور مقاومت در دنیا، دفاع از حیثیت قدس، اولین قبله‌گاه مسلمانان جهان را به منصه ظهور برسانند.

مرسلپور گفت: یکی از اصول انقلاب اسلامی دفاع از مظلوم است که در آرمان‌های ما حد و مرزی وجود ندارد، اگر قرار است از محور مقاومت و مظلوم دفاع کنیم، هر جای دنیا که باشد باید یکدل و یک‌صدا دفاع کنیم.

وی در پایان متذکر شد: حضور آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس علاوه بر حمایت از مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین در برابر ظلم و جور ستمگران، پاسخ دندان‌شکن به یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 62