En
تاریخ : شنبه 2 تير 1397
کد 5742

شهردار قرچک خبر داد:

۵۰ طرح جهادی در قرچک اجرا شد/تاکید بر تداوم طرح های جهادی

شهردار قرچک بر تداوم طرح های جهادی این شهر تاکید کرد و گفت: تاکنون بیش از ۵۰ طرح جهادی در قرچک اجرا شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محسن خرمی شریف در حاشیه بازدید از طرح های جهادی قرچک، در جمع تعدادی از خبرنگاران گفت: طرح های جهادی که روزهای جمعه هر هفته در مناطق سه گانه قرچک انجام می شود، از سقف ۵۰ طرح گذشت و این هفته نیز در سه منطقه خیابان « محمدآباد» ، «خیابان منبع آب» و خیابان «شهید بهشتی» اجرا شد.

وی در ادامه افزود: شهرداری قرچک علاوه بر اجرای این طرح که از زمان تصدی بنده به عنوان سرپرست شهرداری در روزهای جمعه اجرا شد، در ایام هفته نیز با تشکیل گروه ضربت خدماتی که به اصطلاح  همان طرح جهادی بود، در محلات کم برخوردار اجرا شد.

شهردار قرچک در ادامه با بیان این که همچنان این طرح در حال اجرا است، گفت: خدا را شاکریم با تمام مشکلاتی که در سطح شهر بود وکم و کاستی ها تک به تک برنامه های که به مردم شهر وعده داده بودیم، به نوبت اجرا شد و یا در حال اجرا است.

وی گفت: در نظر داریم، با همکاری دیگر نهادها و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر قرچک در پی تداوم این طرح و نیز خدمات دیگر به شهروندان باشیم.

خرمی شرف تاکید کرد: هرچقدر بتوانیم در خدمات رسانی به مردم بهتر عمل کرده و رضایت آن ها را فراهم کنیم، در مسئولیت خود موفق تر بودیم، چرا که رضایت مردم یکی از مهم ترین عوامل موفقیت مسئولین است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 2 تير 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 53