En
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397
کد 5772

فرماندار قرچک:

برنامه‌های جدید با رویکرد نو در روستاها طراحی و اجرا شود

فرماندار شهرستان قرچک گفت: برنامه‌های جدید با رویکرد نو در روستاها طراحی و اجرا شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور در مراسم معارفه سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان قرچک که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: حضرت امام خمینی(ره) می‌فرمایند، کسانی که در جمهوری اسلامی ایران پست یا مقامی دریافت می‌کنند برای خدمت به مردم باشد برای اینکه این پست‌ها ماندی نیستند.

وی گفت: همه مسؤولین باید در نظر داشته باشند که هر کاری انجام می‌دهند، باید برای رضای خدا و درراه خدا باشد و برای خدمتگزاری به این مردم باشد.

مرسلپور افزود: از زحمات بخشدار سابق تقدیر و تشکرمی نماییم که از بدو ورود به شهرستان به‌صورت جهادی فعالیت کرد و تا حد توان سعی در رفع مشکلات مردم روستاهای قرچک داشت و حاصل تلاش شبانه‌روزی در روستاها رضایت‌مندی نسبی مردم در بخش مرکزی است.

فرماندار قرچک تصریح کرد: معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تا تعیین بخشدار جدید مرکزی با حفظ سمت به‌عنوان مسوول هماهنگی امورات بخشداری منصوب می‌شود تا در جهت خدمت‌رسانی مطلوب به مردم روستاهای قرچک تلاش کند و از همه دهیاران، شوراهای اسلامی روستاها می‌خواهم که با تمام قدرت کارهای عمرانی، فرهنگی و اجتماعی را دنبال کنند و همکاران بخشداری همچون گذشته تلاش بکنند تا کارها به‌خوبی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: چند پروژه در زمان بخشدار سابق در دست اقدام بود و سرپرست بخشداری باید تلاش کند این پروژه‌ها در بستر زمانی خود اجرایی و ساخت‌وساز آن انجام شود تا به نتیجه مطلوب برسد.

مرسلپور تأکید کرد: برنامه‌های جدید با رویکرد نو باید در روستاها طراحی و اجرا شود، که باید بین همه همکاران یک همدلی و اتحاد باشد تا کارها به‌خوبی انجام شود.

فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: باید در نظر داشت این مسئولیت‌ها از همه ما گرفته می‌شود، ولی تا زمانی که مسوول هستیم باید تلاش کرده و به تمام خواسته‌های مردم گوش کرده و به آن‌ها خدمت کنیم.

علیرضا رشیدیان سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان قرچک نیز در این جلسه از زحمات بخشدار سابق که در حوزه فرهنگی، عمرانی و سیاسی زحمات فراوانی کشید تشکر کرد و گفت: امیدوارم ادامه‌دهنده خدماتی باشیم که روستاها صورت گرفته است.

وی گفت: از همه دهیاران و شوراهای اسلامی می‌خواهم بنده را یاری کنند تا در این پست بتوانیم رضای الهی را فراهم آوریم تا کارها به‌خوبی انجام شود.

رشیدیان خاطرنشان کرد: به‌صورت جد پروژه‌های عمرانی به‌خصوص بافت‌های فرسوده را پیگیری خواهم کرد و به مقاوم‌سازی منازل روستایی اعتقاد صددرصدی دارم چراکه باجان مردم سرکار دارد.

وی در پایان گفت: برنامه کلی در خصوص روستاها به همه اعلام می‌شود و از همه می‌خواهم که پروژه‌ها به‌صورت جدی پیگیر باشند.
گفتنی است طی حکمی از سوی مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک، علیرضا رشیدیان به‌عنوان سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان قرچک منصوب شد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 تير 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 66