En
تاریخ : شنبه 14 مهر 1397
کد 5945

فرمانده انتظامی قرچک:

برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در قرچک اجرا می شود

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: همزمان با هفته ناجا برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در قرچک اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، سرهنگ علی موسی پور در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک ضمن تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی در شهرستان قرچک اظهار داشت: از جمله برنامه های اجرا شده به این مناسبت می توان به برگزاری جلسات پیشگیرانه و استفاده از نظرات کارشناسان، آموزش همگانی و حضور در مساجد و محافل و مدارس در خصوص آسیب های اجتماعی اشاره کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در این ایام برنامه های خوبی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی خواهیم داشت افزود: لازم است در حوزه آسیب اجتماعی فضای مجازی و معضلات این فضا را گوشزد کنیم و به مردم در خصوص سایبری اموزش دهیم و بازدید مردم از وضعیت کار نیروهای انتظامی را خواهیم داشت و اگاهی دانش اموزان جهت حضور در نیوروی پاسی دیدار با خانواده معظم شهدا را نیز در این ایام خواهیم داشت.

موسی پور با بیان اینکه امروز دومین روز هفته ناجا است و نخستیم روز این هفته با سخنرانی پیش از خطبه های فرماندهان در نماز جمعه اغاز شده است گفت: شعار این هفته «پلیس مقتدر امین مردم» است اقتدار ناجا الان هم به رخ دنیا کشیده شده و هم مردم و مسئولین می دانند که اقتدار در نیروی انتظامی دارای شاخص های مشخصی است.

فرمانده انتظامی قرچک با اشاره به اعلام مولفه های اقتدار پلیس گفت: اولین مولفه اقتدار پلیس در حال حاضر فرماندهی معظم کل قوا به نام فرمانده مقتدر نیروهای مسلح است و این عامل مهم اقتدار است و عامل دوم اقتدار این نیرو شهدای عرصه نظم و امنیت هستند که با ایثار جان خود و نثار خون خود در تامین امنیت جامعه سبب اقتدار پلیس شده اند و صبر خانواده شهدا و جانبازان افتخارات و شاخص های این پلیس است.

وی مردم را از دیگر شاخص های اقتدار ناجا دانست و اظهار داشت: همکاری و حرف شنوی مردم سبب این اقتدار است و رضایت ۸۸ درصدی مردم نشان از تلاش و ایثار همکاران در عرصه های مختلف ترافیکی و کشف جرم و فضای مجازی و غیره است که از عوامل اقتدار محسوب می شوند لذا علت این شعار برای هفته ناجا داشتن این شاخصه ها است.

گفتنی است جلسه شورای اداری شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، اعضای شورای تامین، معاونین فرماندار ، بخشدار مرکزی، شهردار و دیگر مسوولین برگزار شد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 14 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 23