En
تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397
کد 5948

امام‌جمعه قرچک:

تکریم ارباب‌رجوع باعث پیشرفت و توسعه جامعه می‌شود

امام‌جمعه قرچک گفت: تکریم ارباب‌رجوع باعث پیشرفت و توسعه جامعه می‌شود و رضایتمندی مردم را فراهم می‌آورد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت‌الله اسماعیلی در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور اعضا شورای تأمین و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: ارتقا، اقتدار، عزت و رحمت ۴ عنصر اصلی در عرصه خدمت نیروی انتظامی است .

وی گفت: همان‌طور که واقف هستید مقام معظم رهبری در ارائه راهکارها و بیان رهنمودها همیشه به احسن وجه، نقشه و مهندسی راه را هم ترسیم و هم عنوان کرده‌اند. آخرین فرمایشات را در جمع ۱۰۰هزارنفری بسیجیان در ورزشگاه آزادی به‌صورت مستقیم و در همه‌ی استان‌های کشور و غیرمستقیم داشت.

امام‌جمعه قرچک افزود: در جنگ تحمیلی تجهیزاتی نداشتیم، امروز هم در صبحگاه مشترکی که در انتظامی شرق تهران برگزار شد، سردار قربانی که از سلحشوران ۸سال دفاع مقدس بود به مواردی مصداقی اشاره کرد که بسیار عالی بود ازجمله برنامه‌هایی که در ایام نبرد رخ می‌داد.

اسماعیلی تصریح کرد: در عرصه‌های مختلف پس از دفاع هم که با تهدیدات و تحریم‌های دشمن روبرو بودیم و امروز درتهدید و تحریم اقتصادی با همان منطق، رفتار با توکل و توسل و روحیه‌ی جهادی می‌توانیم بر دشمن پیروز شویم.

وی بیان داشت: آخرین حربه، ترفند و امید دشمن تحریم اقتصادی است که با وضعیتی که پیش‌آمده است بازهم در این عرصه پیروز میدان ملت ایران و رهبر خواهند شد، به شرطی  که به تأکیدات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

این مسؤول گفت: تفکر و عقیده‌ی پوچ بعضی از افراد از اینکه کاری نمی‌شود کرد از اینکه تسلیم‌شده‌ایم، فرمودند همه‌ی این‌ها افکار واهی است، بدون شک با برنامه، همت بالا و با درایت و مدیریت بر این چالش‌ها پیروز خواهیم شد و پیروزی‌های جدیدی کسب خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: مسؤولان در عرصه‌ی مختلف اقتصادی  باید تلاش کنند. کاری کنیم که مردم منطقه خود را راضی نگهداریم و ازنظر معیشت و رفاه آن‌ها را تأمین کنیم.

این مسؤول خاطرنشان کرد: از مسؤولان شهرستان بخصوص فرماندار ولایی می‌خواهیم در بحث اشتغال و راه‌اندازی بیشتر و تقویت شهرک‌های صنعتی بیشتر تلاش کند.

اسماعیلی بیان داشت: تکریم ارباب‌رجوع باعث پیشرفت و توسعه جامعه می‌شود و رضایتمندی مردم را فراهم می‌آورد .

امام‌جمعه قرچک اظهار داشت: ازلحاظ امنیتی، اقتصادی، اجتماعی در وضعیت مطلوبی هستیم، همه‌ی عزیزان در رسته‌های مختلف از نیروهای متدین و انقلابی هستند امیدوارم  این همفکری و همدلی با مدیریت شود.

وی گفت: در مسائل فرهنگی هم توقع ما از مسؤولین این است، روحانیون، ائمه مساجد را در جهات مختلف یاری کنید چراکه تأکید مهم مقام معظم رهبری هم این بود که دشمن از اسلام و انقلاب سیلی خورده است، اگر ما به ارزش‌های اخلاقی، رفتاری، فرهنگی و مذهبی توجه نکنیم توخالی خواهیم بود.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 15