En
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 5954

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران:

استمرار حرکت انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت امکان دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت: استمرار حرکت انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت امکان دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، عبدالله مرتضوی در نشست مشاورین ایثارگران دستگاه های اجرایی شهرستان قرچک که با حضور غلامرضا یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران برگزار شد با بیان این که فرهنگ ایثار در تمامی جوامع مورد احترام است اظهار داشت: استمرار حرکت انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت امکان دارد.

وی افزود: ایثار، فداکاری و گذشت در همه ملت ها و فرهنگ ها فارغ از هر مذهب و دین و عقیده مورد احترام است چرا که این صفات باعث نجات جوامع از بدی ها و کینه توزی ها می شود.

مرتضوی تصریح کرد: مردم ایران با ایثار و از خودگذشتگی خود بر دشمنی های استکبار فائق آمدند و استمرار حرکت انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت امکان دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با اشاره به اهتمام استانداری تهران به برگزاری مراسم یادواره شهدا گفت: استانداری تهران با حمایت از جامعه ایثارگران ، زمینه برگزاری نخستین یادواره شهدای روستایی و عشایر در شهرستان ری را فراهم کرد که این امر می تواند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش به سزایی داشته باشد.

گفتنی است نشست مشاورین ایثارگران دستگاه های اجرایی شهرستان قرچک با حضور  غلامرضا یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، بهمن خطیبی فرماندار، مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستانهای استان تهران، همتی فر مشاور استاندار  و مسوول هماهنگی امور ایثارگران استانداری، علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران و حسین ابویسانی مشاور فرماندار در امور ایثارگران و مدیر روابط عمومی فرمانداری در سالن اجتماعت فرمانداری برگزار شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 19