En
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 5957

مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران:

تکریم از خانواده شهدا موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت می شود

مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم شهید مهدی قاضی خانی گفت: تکریم از خانواده شهدا موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، غلامرضا یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران به همراه بهمن خطیبی فرماندار، همتی فر مشاور استاندار  و مسوول هماهنگی امور ایثارگران استانداری، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران و حسین ابویسانی مشاور فرماندار در امور ایثارگران و مدیر روابط عمومی فرمانداری با پدر شهید والامقام مدافع حرم مهدی قاضی خانی  دیدار و گفتگو کرد.

غلامرضا یاوند عباسی دراین دیدار اظهار داشت: دیدار از خانواده معظم شهدا موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی مسوولان می‌شود که و سعادت است که به دیدار پدران و مادران شهدا می‌رویم.

یاوند عباسی گفت: دیدار و تکریم از خانواده شهدا موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی و شهادت در جامعه است که از امام حسین (ع) به شیعیان به ارث رسیده است.

مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران افزود: باید دلاوری و جوان مردی شهدا که برای آرامش و امنیت همین مردم به درجه رفیع شهادت نائل آمدند زنده نگه‌داشته شود.

وی تصریح کرد: شهدای مدافع حرم برای دفاع از حرم بی حضرت زینب (س) و در عین مظلومیت در غربت به شهادت رسیده‌اند.

یاوند عباسی در پایان بیان داشت: تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان سرافراز در جامعه نهادینه شود و این فرهنگ را باید در مدارس وادارات آموزش داده و اجرایی شود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 20