En
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397
کد 5959

سرپرست فرمانداری قرچک تاکید کرد؛

لزوم احداث ۲ کتابخانه شهری و روستایی در قرچک

سرپرست فرمانداری قرچک ضمن استفاده از ظرفیت سرای محلات در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در شهرستان بر لزوم احداث ۲ کتابخانه شهری و روستایی در قرچک تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک با اشاره به اهمیت ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، اظهار کرد: در بیان اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی همین بس که هرکجا کتابخانه‌ای ساخته شود شاهد کاهش شدید جرائم اجتماعی خواهیم بود و مردم با مراجعه به  کتابخانه به‌عنوان یک‌نهاد فرهنگی و سپری کردن اوقات فراغت خود در کتابخانه سبب بهبود کیفیت زندگی فردی و اجتماعی خواهند شد.

وی با توجه بر کمبود فضای مطالعاتی در سطح شهرستان تأکید کرد که شهرداری، شورای شهر و دهیاری‌ها باید امکانات و شرایط لازم جهت افزایش کتابخانه‌های عمومی شهرستان را فراهم نمایند.

خطیبی پیگیری ساخت دو کتابخانه شهری و روستایی، تقویت کتاب‌های منبع و مرجع در کتابخانه‌ها، استفاده از ظرفیت سرای محلات در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و برگزاری بزرگداشت ادب و هنر در سطح شهرستان را خواستار شد.

گفتنی است سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری و با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی  و سایر اعضای انجمن در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 15