En
تاریخ : چهارشنبه 9 آبان 1397
کد 6027

سرپرست فرمانداری قرچک:

رسیدگی به مشکلات مردم اصلی‌ترین محور برنامه ملاقات مردمی است

سرپرست فرمانداری قرچک گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم اصلی‌ترین محور برگزاری ملاقات مردمی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، ملاقات مردمی بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری قرچک با شهروندان به‌صورت چهره به چهره برگزار شد و در این ملاقات عمومی ضمن بررسی مشکلات شهروندان، دستورات لازم برای پیگیری و حل مشکلات به دستگاه‌های اجرایی صادر شد.

در این دیدارها به درخواست‌های شهروندان قرچکی که مشکلات خود را در زمینهٔ های گوناگون مطرح کرده بودند، سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن بررسی این مشکلات، راهکارهای قانونی را ارائه و موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام به مراجع ذی‌ربط ارجاع شد.

بهمن خطیبی در حاشیه این دیدار گفت: بهترین راه برای در جریان قرار گرفتن مسؤولین با مشکلات و نیازهای عموم مردم برگزاری ملاقات عمومی است و رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان اصلی‌ترین محور برگزاری ملاقات مردمی است.

سرپرست فرمانداری قرچک با اشاره به تکریم ارباب‌رجوع  و خدمت‌رسانی صادقانه به مردم و حل مشکلات مردم را از اولویت‌های کاری فرمانداری عنوان کرد و افزود: رسیدگی به مشکلات مردم وظیفه مسؤولان نظام است و همه مدیران باید خود را در مقابل مردم مسئول و پاسخگو بدانند.

وی بابیان اینکه مردم ولی‌نعمت ما هستند، اظهار داشت: تا آنجا که قانون و مقررات اجازه دهد و از عهده فرمانداری برآید به مشکلات مردم رسیدگی خواهد شد.

خطیبی خاطرنشان کرد: در این ملاقات مردمی دستورات لازم برای مراجعه‌کنندگان به مراجع ذی‌ربط صادر شد و این دستورات صادره از سوی فرمانداری پیگیری می‌شود تا مشکل این عزیزان مرتفع گردد و اگر اداره و نهادی در این خصوص کم‌کاری کند با آن اداره برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری قرچک با تأکید ایشان و در جهت تسریع در حل مشکلات مردم، هر هفته در محل فرمانداری برگزار می‌شود .
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 13