En
تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397
کد 6037

همزمان با سراسر کشور؛

مردم قرچک در یوم‌الله ۱۳ آبان حماسه‌ای جاودان آفریدند

هم‌زمان با یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار، مردم شهرستان قرچک به همراه سایر مسئولان با حضور در راهپیمایی حماسه‌ای جاودان آفریدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، صبح امروز مردم ولایتمدار شهرستان قرچک به همراه مسئولان با حضوری بسیار گسترده ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفتند و در راهپیمایی 13 آبان با آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ و حراست از ارزش‌های اسلامی تجدید پیمانی دوباره کردند .

تمام‌مسیرهای منتهی به مسیر راهپیمایی مملو از راهپیمایانی بود که از شهر و روستاهای اطراف شهرستان قرچک یک ساعت زودتر به خیابان‌ها آمدند.

راهپیمایی شهرستان قرچک از میدان امام خمینی(ره) آغاز شد و مردم در مسیر راهپیمایی تا مصلا قرچک با سردادن شعارهای این‌همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده پشتیبانی خودشان از ولایت‌فقیه را اعلام داشتند .

راهپیمایان همچنین با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌های با مضامین ضد استکبار و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ اسرائیل  و مرگ بر آل سعود بار دیگر انزجار خودشان از استکبار جهانی و هم‌پیمانانش را به رخ جهانیان کشیدند .

امروز مردم همیشه در شهرستان قرچک در کنار دانش آموزان به‌پاس بزرگداشت آن روزها راهپیمایی 13 آبان را برگزار کرده و بار دیگر با مشت‌های گره‌کرده فریاد مرگ بر آمریکا را سر دادند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 16