En
تاریخ : يکشنبه 23 دي 1397
کد 6298

سرپرست فرمانداری قرچک:

اقشار مختلف مردم در برگزاری باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت کنند

سرپرست فرمانداری قرچک گفت: ۱۴۰۰ سال علما، بزرگان و مجاهدین تلاش کردند تا این انقلاب به برکت رهبری داهیانه امام و بیداری مردم محقق شود، از این رو و برای پاسداشت حرکت عظیم چهل سال پیش، همه باید در برگزاری مراسم مربوط به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در نشست با برخی رؤسای ادارات شهرستان افزود: دشمنان نمی‌خواستند انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی را تجربه کند اما به مدد رهبری های داهیانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، بصیرت مردم و تحمل مشکلات و سختی ها اکنون به چهل سالگی انقلاب رسیدیم که باید قدر دانست.
وی بیان کرد: سخت کوشی مردم و سعه صدر آنها در برابر مشکلات به این دلیل است که نظام و انقلاب اسلامی به اهدافش برسد، مردم پای انقلاب ایستاده اند و آگاهانه مشکلات را تحمل می کنند.
نماینده عالی دولت در  شهرستان قرچک از مدیران خواست ارتباط مستقیم با مردم داشته باشند و گفت: یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی، ارتباط چهره به چهره با مردم است، مدیران باید پای صحبت مردم بنشینند و از نظرات آنها استفاده کنند.
وی ادامه داد: حکومتی که براساس مردم سالاری دینی شکل گرفته ارتباط با مردم را جزو افتخارات می داند.
خطیبی خاطرنشان کرد: کشور ما در طول چهل سال فراز و نشیب های مختلفی را دیده اما همواره با موفقیت و سربلندی از مشکلات بیرون آمده است.
سرپرست فرمانداری قرچک افزود: امسال نیز همچون سالهای پیش در دهه مبارکه فجر برنامه های متنوعی در سطح کشور اجرا می شود که در قرچک نیز مسئولان دوشادوش مردم باید در برگزاری مراسم و آیین ها مشارکت کنند و به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین خدمات دولت بپردازند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 19