En
تاریخ : يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
کد 7073

فرماندار قرچک:

عدم پرداخت عوارض کسب و پیشه از دغدغه های مهم پزشکان قرچک است

فرماندار شهرستان قرچک گفت: عدم پرداخت عوارض کسب و پیشه از دغدغه های مهم پزشکان قرچک است که طبق درخواست آنان، این موضوع پیگیری می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه با رئیس و اعضای هیئت مدیره نظام پزشکی افزود: خدمات نظام پزشکی منجر به ارتقای حوزه های بهداشتی و درمانی است.

وی با تأکید بر اینکه  نظام سلامت و خدمات پزشكی از نظر كمی و كيفی، همواره بايد رو به پيشرفت باشد، بیان کرد: موضوع عوارض کسب و پیشه که از دغدغه های مهم پزشکان است پیگیری می شود.

خطیبی خواستار نظارت بر امور پزشکان برای رضایتمندی مردم بیشتر مردم شد و یادآور شد: خدمات سلامت محور ارجح تر از خدمات درمان محور است.

وی بیان داشت: در شهرستان قرچک حدود 350 پزشک فعالیت می کنند که توانستند رضایت حداکثری را جلب کنند که قطعا وجود چنین طبیبان مجربی در توسعه سلامت و بهداشت منطقه مفید خواهد بود.

خطیبی با بیان اینکه نظام سلامت یکی از اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: خدمات در این حوزه باید به جای درمان محور بودن به سمت سلامت محور بودن حرکت کند که این مهم از طریق آموزش بدست می آید.

وی همچنین به اقدامات مثبت دولت در طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: در پنج سال اخیر اقدامات خوبی در راستای ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی در قرچک صورت گرفته است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 14