En
تاریخ : دوشنبه 23 ارديبهشت 1398
کد 7082

فرماندار قرچک:

5100 نفر از شهرستان قرچک به مرقد امام راحل اعزام می شوند

فرماندار شهرستان قرچک از اعزام 5100 نفر از مردم شهرستان قرچک به مرقد امام خمینی(ره) به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال امام خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) که با حضور رؤسای ادارات برگزار شد، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان بیان داشت: همه موظفیم دین خود را به امام راحل و راه امام و شهدا ادا کنیم.

وی گفت: شهرستان قرچک مشهد شهدای 15 خرداد است و از این حیث باید برای برگزاری باشکوه مراسم 14 و 15 خرداد پیشگام باشد.

این مسئول افزود: برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) فرصت مناسبی برای تبیین و ترویج شخصیت و اندیشه های امام خمینی(ره) است در این راستا این مراسم یکی از مهم ترین گردهمایی های ملت ایران به شمار می آید که هر سال باشکوه تر و منظم تر از سال قبل برگزار می شود.

خطیبی با بیان اینکه بزرگ‌ترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی الهی بودن و مردمی بودن آن است، از این جهت همچون سایر برنامه ها حضور مردم مهم و حماسه ساز است، بیان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان از تمام امکانات و ظرفیت ها برای برگزاری مراسم باشکوه اقدام کنند.

وی افزود: از شهرستان قرچک 5100 نفر از مردم روز 14 خرداد به مرقد مطهر امام راحل اعزام می شوند که در این راستا باید تمامی هماهنگی ها و برنامه ریزی ها با دقت انجام شود.

شایان ذکر است در ادامه اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پايان اين جلسه مقرر شد كه هر یک از دستگاهها متناسب با فعالیت و با حداکثر توان خود در راستای هرچه بهتر برگزار شدن سالگرد مراسم ارتحال امام (ره) اقدامات لازم را انجام دهند.

گفتنی است در این مراسم جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و رشیدیان بخشدار مرکزی حضور داشتند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 10