En
تاریخ : سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
کد 7085

فرماندار قرچک:

اعتمادسازی و اخلاقمداری دو رکن مهم در فعالیت روابط عمومی است

فرماندار شهرستان قرچک گفت: اعتمادسازی و اخلاقمداری دو رکن مهم در کار روابط عمومی است که باید در کنار تخصص های مربوطه بدان توجه شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان و مراسم تجلیل از برترین های روابط عمومی در قرچک ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، افزود: برگزاری مستمر جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان قرچک موجب بهبود تبادل افکار می شود.

وی گفت: روابط عمومی های شهرستان قرچک در برپایی باشکوه آیین های ویژه خردادماه از جمله سوم خرداد، ارتحال امام و قیام 15 خرداد پیشقدم شوند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان قرچک افزود: روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباطی، مسئولیت خطیری در فرآیند مدیریت تعامل با افکار عمومی دارد و در این راستا اعتمادسازی و رعایت اخلاق دو رکن مهم در کار روابط عمومی در کنار تخصص های مربوطه است.

وی  خواستار شد مسئولان روابط عمومی ها انتشار اخبار کیفی در رسانه های رسمی را مدنظر داشته باشند.

این مقام مسئول گفت: روابط عمومی ها باید به طور مرتب آخرین وضعیت خدمات را از مدیران خود جویا و آنان را برای روشنگری افکار عمومی منتشر کنند.

وی یادآور شد: روابط عمومی ها باید به مدیران مشاوره دهند چراکه نزدیک ترین نیروها به افکار عمومی می باشند.

فرماندار قرچک همچنین بر اهمیت مستندسازی فعالیتها اشاره کرد و افزود: خدمات دولت تدبیر و امید آنطور که بایسته و شایسته باشد انعکاس داده نشده و در این بین روابط عمومی ها دچار غفلت شدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک استفاده از تبلیغات کارساز و مؤثر را در روابط عمومی مهم خواند و خواستار شد از تبلیغات غیرضروری خودداری شود.

وی خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها در حوزه حقوق شهروندی ورود پیدا کرده و همایشهایی را در این خصوص برای اقشار مختلف مردم برگزار کنند.

خطیبی اضافه کرد: مدیران ادارات موظف هستند اطلاعاتی که قابلیت انتشار عمومی داشته و برای آگاهی مردم نیاز است در اختیار روابط عمومی ها قرار دهند و با آنها همکاری داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت پرشور برگزار شدن انتخابات اشاره کرد و گفت: روابط عمومی ها می توانند در پرشور برگزار شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی نقش مهمی ایفا کنند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 13