En
تاریخ : سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
کد 7091

مدیر کمیته امداد خبر داد: برگزاری جشن رمضان به مدت ۵ شب در قرچک

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قرچک با اشاره به اینکه ۲۸۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند، بیان داشت: تلاش کردیم تا در ماه رمضان در روستاها برنامه توزیع غذای گرم را اجرایی کنیم که به‌طور میانگین به هر خانواده 2 الی ۳ وعده غذای گرم توزیع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محمدرضا غضنفری در خصوص افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار کرد: در حال حاضر 240 فرزند یتیم و 473 فرزند نیز در طرح محسنین تحت پوشش کمیته امداد هستند که 1580 حامی نگهداری و سرپرستی این کودکان را به عهده‌دارند و در طرح محسنین 700 فرزند نیازمند نیز نیازمند کمک و حامی هستند.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان برای افرادی که به سن تکلیف رسیده‌اند و امسال به استقبال روزه گرفتن رفتند، یک بسته حمایتی تهیه‌شده که به‌طور میانگین روزانه بین 100 تا 150 بسته در حال توزیع است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قرچک تاکید کرد: تا به امروز حدود 300 بسته حمایتی به ارزش 250 هزار تومان تهیه‌شده است و در تلاش هستیم برای تمام ایتام نیز این بسته را تهیه کنیم.

غضنفری در رابطه با مراسم افطار و اطعام ایتام و خانواده‌های تحت پوشش بیان کرد: با همکاری شوراها و دهیاری‌ها در روستاها و مساجد روستاها افراد تحت پوشش و مددجویان در مراسم افطار اطعام خواهند شد.

وی افزود: برای 200 فرزند روزه اولی و افرادی که امسال به سن تکلیف رسیدند برنامه تشویقی در نظر گرفته‌شده که با حضور حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک دریکی از امامزاده‌ها برگزار خواهد شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قرچک با اشاره به اینکه 2800 خانوار تحت پوشش کمیته امداد قرچک هستند، تصریح کرد: تلاش کردیم تا در ماه رمضان در روستاها برنامه توزیع غذای گرم را اجرایی کنیم که به‌طور میانگین به هر خانواده 2 الی 3 وعده غذای گرم توزیع خواهد شد.

غضنفری در خصوص طرح مصباح نیز این‌چنین ابراز کرد: در این طرح قرار است به ‌اتفاق مسؤولین شهر ازجمله فرماندار، امام جمعه و دیگر مسؤولین از تعدادی از خانواده‌های مددجویان بازدید و با حضور مسؤولین ارشد شهرستان مشکلات این عزیزان مرتفع شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته جشن رمضان به مدت 5 شب بعد از شب‌های قدر برگزار خواهد شد که در حال برنامه‌ریزی در این راستا هستیم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 8