En
تاریخ : يکشنبه 5 خرداد 1398
کد 7153

نصب 75 چراغ هشداردهنده سولار در قرچک

شهردار قرچک از نصب 75 چراغ هشداردهنده سولار در راستای افزایش ایمنی و مناسب‌سازی تقاطع‌ها و دور برگردان‌های معابر قرچک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چراغ‌های چشمک‌زن هشداردهنده سولار در طول روز انرژی خورشید را ذخیره کرده و در هنگام شب و نبود دید کافی فرصت بیشتری را جهت کاهش سرعت و تصمیم‌گیری در اختیار رانندگان قرار می‌دهد.

وی بابیان اینکه نصب چراغ‌های چشمک‌زن خورشیدی سولار جهت نظم بخشیدن به ترافیک شهری است، افزود: چراغ‌های چشمک‌زن خورشیدی باهدف اجرای طرح‌های ترافیکی و ایمن‌سازی معابر در سطح شهر و کمربندی جنوبی نصب‌شده است.

این مدیر شهری هدف از اجرای نصب این تابلوها را اجرای طرح‌های ترافیکی و ایمن‌سازی معابر عنوان کرد و گفت: 75 چراغ خورشیدی هشداردهنده سولار با اعتباری بالغ بر 220 میلیون تومان در راستای افزایش ایمنی و مناسب‌سازی تقاطع‌ها و دور برگردان‌های معابر این شهر نصب شد.

شهردار قرچک بیان کرد: کارکرد این تابلوها در طول شبانه‌روز خواهد بود و در همین راستا مدیریت شهری نسبت به نصب تابلو هشداردهنده در جهت فراهم نمودن مسیری امن برای شهروندان اقدام کرد.

خرمی شریف در پایان خاطرنشان کرد: فراهم نمودن شهری ایمن برای شهروندان از وظایف شهرداری قرچک است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 10