En
تاریخ : يکشنبه 5 خرداد 1398
کد 7154

رئیس سازمان صمت استان تهران:

صاحبان صنایع و صنوف بدون دغدغه در شهرک صنعتی قرچک سرمایه گذاری کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به اینکه شهرک صنعتی قرچک شرایط خوبی برای سرمایه گذاری بدون دغدغه بری صاحبان صنوف و صنایع فراهم کرده، گفت: با تعامل و همکاری ادارات بخشی از مشکلات صنایع و صنوف قرچک به زودی مرتفع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، یداله صادقی در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید شهرستان قرچک افزود: برگزاری این جلسات مکانیزمی برای تحقق شعار سال بوده که بر اساس اسنادی که برای توسعه و پیشرفت شهرستان تعیین شده حرکت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: ۶۰ لکه صنعتی در استان وجود داشت که در سال 89، 10 لکه بزرگ به شهرک صنعتی خصوصی تبدیل شدند.

صادقی گفت: ۴۲ لکه دیگر که لکه های صنعتی صالح آباد و کارای قرچک نیز جزو آنها هستند برای پایش و ساماندهی در دستور کار قرار گرفته اند.

این مسئول اضافه کرد: دستگاههای حاکمیتی زمانی می‌توانند به این لکه ها رسمیت بدهند که مراحل قانونی، حقوقی و فنی آن طی شود.

وی اذعان کرد: در قرچک دولت شرایطی در شهرک صنعتی مهیا کرده که صاحبان صنوف و صنایع بدون دغدغه می توانند در آن سرمایه گذاری کنند.

رئیس سازمان صمت استان تهران افزود: ما به دنبال این نیستیم که مشاغل موجود را با محدودیت مواجه کنیم بلکه هدف مان این است که می‌خواهیم مشاغل حفظ شوند.

وی یادآور شد: دستگاههای خدمات رسان کمک کنند تا واحدهای مستقر در این دو لکه صنعتی فعالیت خود را ادامه دهند و به آنها خدمات بدهند و ما تلاش می‌کنیم تبدیل به شهرک شوند و این کار را با سرعت انجام خواهیم داد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 14