En
تاریخ : يکشنبه 5 خرداد 1398
کد 7155

فرماندار قرچک تأکید کرد:

ضرورت تسریع در پایش لکه های صنفی و صنعتی صالح آباد و ولیعصر(عج) قرچک

فرماندار شهرستان قرچک گفت: ضرورت دارد سازمان صمت استان تهران در پایش لکه های صنفی و صنعتی صالح آباد و ولیعصر(عج) قرچک تسریع کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید شهرستان قرچک که با حضور صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی، بخشدار مرکزی، رؤسای ادارات و تولیدکنندگان به منظور ساماندهی لکه های صنعتی صالح آباد و کارا(ولیعصر) برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، افزود: برای بررسی مسائل و ‌مشکلات دو لکه صنعتی کارا و صالح آباد از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت دعوت کردیم.

وی بیان کرد: پیگیری ویژه برای ساماندهی لکه های صنعتی در استان در دستور کار قرار گرفته بخصوص در اخذ مجوزهای لازم که اهتمام خوبی در استان شکل گرفته تا در راستای تحقق شعار سال گام برداشته شود.

این مقام مسئول ادامه داد: در لکه صنعتی صالح آباد، بخشی واحدها کاربری صنعتی و صنفی داشته و بخشی خارج از بافت صنعتی هستند که باید تعیین تکلیف شوند؛ با همه اینها چون باید واحدهای صنعتی و صنفی تقویت شوند به ساماندهی آنها علاقه مند هستیم.

وی با اشاره به اینکه 60 لکه صنعتی در استان وجود دارد که باید بر روی آنها نظارت شوند، گفت: از سازمان صمت استان درخواست داریم پایش لکه ها با سرعت بیشتری صورت گیرد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 15