En
تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 7303

ویژه انتخابات/فرماندار قرچک: فرهنگیان در برگزاری انتخابات پرشور، قانونمند و بی‌طرف مشارکت کنند

فرماندار شهرستان قرچک گفت: فرهنگیان در برگزاری انتخابات پرشور، قانونمند و بی‌طرف مشارکت کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، فرماندار قرچک در جمع مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان قرچک بیان داشت: آموزش‌وپرورش رکن اساسی توسعه یک کشوراست، اهمیت به جایگاه والای فرهنگیان، اهمیت به توسعه کشور محسوب می‌شود.

وی به حضور پرشور فرهنگیان در انتخابات اشاره کرد و گفت: برگزاری انتخابات پرشور، قانونمند و بی‌طرف هدف شهرستان است چراکه انتظار می‌رود فرهنگیان نقش اساسی در برگزاری پرشور انتخابات اسفندماه داشته باشند.

این مسؤول تصریح کرد: در سال ۹۸ حضور پرشور مردم در صحنه‌های سیاسی انتخابات را خواهیم داشت، مدیران اجرایی در منطقه به حوزه تبلیغات کاندیداها ورود نکنند و فضای بی‌طرفانه و قانونی را در دستور کار قرار دهند.

فرماندار قرچک در پایان خاطرنشان کرد: معلمان در مدارس به بیان دستاوردها و افزایش امید در جامعه کوشا باشند چراکه دشمن می‌خواهد بذر ناامیدی را در جامعه افزایش دهد.

وی گفت: از زحمات فرهنگیان شهرستان در یک سال تحصیلی تقدیر می‌کنم که در سنگر تعلیم و تربیت خدمت‌گزار صادق برای نظام جمهوری اسلامی ایران بودند؛ با توجه به نزدیکی امتحانات کار این قشر زحمت‌کش زیاد می‌شود و امیدوارم خداوند توفیق دهد به بهترین نحو خدمات‌رسانی کنند.

خطیبی تأکید کرد: خانواده بزرگ فرهنگیان در شهرستان قرچک با همکاری و همدلی در مجموعه آموزش‌وپرورش می‌تواند در ارتقای دستگاه تعلیم و تربیت نقش بسزایی ایفا کنند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 23