En
تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 7304

ویژه انتخابات/فرماندار قرچک: نرخ مشارکت زنان در انتخابات نشانه علاقه آنان به حضور در صحنه های مختلف جامعه اس

فرماندار شهرستان قرچک گفت: مشارکت زنان در انتخابات ادوار گذشته نشانه علاقه مندی آنان به حضور در صحنه های مختلف جامعه و پیگیری برای تحقق مطالباتشان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جمع زنان فعال اجتماعی و فرهنگی شهرستان افزود: مشارکت پرشور بانوان در انتخابات امسال نیز صحنه دیگری از حضور مؤثر این قشر در صحنه های مختلفی سیاسی اجتماعی را رقم می زند.

وی با اشاره به اینکه ورود بانوان در عرصه های مختلفی مدیریتی در دولت تدبیر و امید نویدبخش آینده ای پرنشاط برای زنان است، بیان کرد: بانوان اگر به دنبال پیگیری مطالباتشان و بهتر شدن شرایط خود هستند در عرصه های مختلف از جمله انتخابات باید حضور پررنگ داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: علاوه بر اشتغال بانوان اکنون شاهد این هستیم که این قشر درعرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حضوری مثمرثمر دارند و هر جایی که بانوان چه  در بخش خصوصی و چه دولتی حضور داشته اند، کارنامه قابل قبولی بجا گذاشتند.

وی عنوان کرد: حضور بانوان فعال و صاحبنظر برای حل مشکلات در شهرستان ضروری است و مشارکت آنان در اجرای برنامه ها در قالب فعالیت در سازمان های مردم نهاد نیاز جامعه است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 44