En
تاریخ : دوشنبه 10 تير 1398
کد 7384

فرماندار قرچک:

ویژه انتخابات/نقش آموزش و پرورش در افزایش مشارکت مردم در انتخابات بی بدیل است

فرماندار شهرستان قرچک نقش آموزش و پرورش در افزایش مشارکت مردم در انتخابات را بی بدیل خواند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه شورای اداری مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک اظهار داشت: با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه، آموزش‌وپرورش بیشترین نقش را در برگزاری این رویداد مهم دارد وباید از امروز زیرساخت‌های لازم در خصوص انتخابات مهیا شود تا مردم در انتخاباتی پرشور و باصلابت شرکت کنند.

وی افزود: آموزش‌وپرورش در تمامی حوزه های فرهنگی و اجتماعی نقش دارد و در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مصرف مواد مخدر باید پیش‌قدم باشد، آسیب‌های منطقه را شناسایی کند و برحسب آسیب‌ها برنامه ریزی لازم را داشته باشد.

فرماندار قرچک افزود: مجموعه آموزش‌وپرورش از حساسیت‌های زیادی در جامعه دارد و تأثیر آن بر جامعه مشهود است، نقش آموزش‌وپرورش بسیار مهم و حیاتی است.

وی در ادامه تصریح کرد: دنیای امروز بر آموزش‌وپرورش و دانش آموزان سرمایه‌گذاری کرده است نباید از سرمایه جوان و تازه‌نفس در کشور غافل شویم استکبار جهانی با صرف هزینه‌های میلیاردی می‌خواهند جوانان را از راه به درکنند چراکه آینده برای دانش آموزان است.

وی بیان داشت: در جامعه کنونی پیشرفت جامعه هم‌زمان با پیشرفت آموزش‌وپرورش محقق خواهد شد به آموزش‌وپرورش بها دهیم و در راستای اعطای آن تلاش کنیم.

خطیبی تأکید کرد: برای رسیدن به قله باید تلاش داشته و سختی‌ها را تحمل‌کنیم تا از بحران موجود اقتصادی خارج شویم، کشور در مسیر توسعه قرار دارد و در آینده نزدیک برترین کشور خاورمیانه است و می‌تواند نقش‌آفرینی کند.

وی در ادامه گفت: انتظار می‌رود پروژه مهر امسال قرچک از بهترین پروژه‌های آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک باشد و چندین مدرسه جدید هم به چرخه آموزشی اضافه شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 10 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 18