En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 7430

فرماندار قرچک:

رضایتمندی والدین در برهه ثبت نام مدارس از ملاکهای ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش است

فرماندار شهرستان قرچک گفت: رضایتمدی والدین در برهه ثبت نام مدارس از ملاکهای ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش است که در این راستا مدارس بایستی مطابق بخشنامه ها و آیین نامه عمل کرده و نهایت احترام را نسبت به مراجعین داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان افزود: آموزش و پرورش و دیگر دستگاههای مربوطه باید تلاش کنند هیچ دانش آموزی بازمانده از تحصیل نماند و با جدیت پیگیر وضعیت ثبت نامی دانش آموزان سال گذشته باشند و همچنین امور اداری مربوطه به کودکانی که با وجود گذشت چند سال از سن تحصیلی به تازگی برای ثبت نام مراجعه می کنند باید بدون صرف وقت انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه آمار بازماندگان از تحصیل باید به حداقل برسد، بیان کرد: تصمیمات شورای آموزش و پرورش در راستای کمک و پیشرفت آموزشی منطقه است.

خطیبی ادامه داد: تخصیص زمین به آموزش و پرورش از طرف شورای شهر و شهرداری و همچنین خیرین هر چه زودتر انجام شود چرا که به دلیل تراکم بالای دانش آموزی در منطقه باید هرچه سریعتر نسبت به افزایش فضاهای آموزشی اقدام کرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: شناسایی افراد فاقد سواد باید در دستور کار این شورا قرار گیرد تا در دو سال باقیمانده از دولت دوازدهم، تمامی افراد تحت آموزش قرار گیرند.

وی بیان داشت: سند تحول بنیادین باید در شهرستان به نحو احسن انجام شود و به صورت شبانه روزی از طرف مدیریت و شورای معاونین آموزش و پرورش پیگیری شود.
وی در پایان به موضوع اوقات فراغت دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: این موضوع جدی گرفته شود چرا که اوقات فراغت و برنامه ریزی های فرهنگی سرمایه گذاری بلندمدت برای کشور است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 11