En
تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 7444

خطیبی خبر داد:

جلوگیری از پراکندگی ساخت و سازهای صنعتی/ شهرک صنعتی قرچک محل توسعه صنایع

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: توسعه صنایع شهرستان باید در شهرک صنعتی اتفاق بیفتد و از ساخت و ساز واحد‌های صنعتی در سایر نقاط شهرستان جلوگیری شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی افزود: تمام دستگاههای شهرستان باید نسبت به انجام وظایف تعیین شده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تحت عنوان بُرش شهرستانی در سال ۹۸ اقدام کنند.

وی خواستار شد ادارات کل استانی در تخصیص اعتبارات به قرچک بر حسب تناسب جمعیت و مشکلات منطقه نگاه ویژه داشته باشند و گفت: دستگاهی در شهرستان به هر دلیلی نتواند دستگاه استانی مربوطه را مجاب کند نشان دهنده ضعف آن رئیس اداره است.

رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان قرچک با تأکید بر اینکه از ساخت و سازهای غیرمجاز در کاربری های غیرصنعتی جلوگیری شود، گفت: آحاد مردم با مصرف بهینه انرژی به چرخه تولید صنایع کمک کنند و همه باید اهتمام داشته باشیم که صنایع در اولویت هستند و نباید در روند کار آنها وقفه ایجاد شود.

وی با بیان اینکه آمار مصارف آب و برق ادارات از سوی دستگاه‌های مربوطه بطور مرتب به فرمانداری اعلام شود، افزود: در هر جلسه درصد پیشرفت اقدامات مربوط به ستاد باید بررسی شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 8