En
تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 7445

خطیبی:

ساماندهی 700 واحد صنفی فاقد پروانه در قرچک/ تسهیل در صدور مجوز سازه های سبک

فرماندار شهرستان قرچک گفت: سال گذشته 700 واحد صنفی فاقد پروانه در قرچک ساماندهی شده و با اقدامات صورت گرفته شاهد افزایش فعالیت صنوف در شهرک صنعتی قرچک و همچنین در کل شهرستان خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با تأکید بر آموزش صنوف توسط فنی و حرفه ای افزود: فنی و حرفه ای باید زمینه آموزش ها را در شهرستان ایجاد و زمینه حضور مربیان را فراهم کند.

وی بیان کرد: واحد‌های تولیدی در لکه های صنعتی با تشکیل تیمی شامل فرمانداری، شهرداری، محیط زیست، شهرک صنعتی و اداره صمت پایش شوند.

این مقام مسئول افزود: با توجه به برنامه و تعهد شهرستان درخصوص افزایش گلخانه ها، شهرداری در صدور مجوزهای گلخانه کمترین زمان ممکن را لحاظ کند.

وی گفت: صدور مجوز سازه های سبک باید یه رویه مشخص داشته باشد و تسریع شود.

فرماندار قرچک افزود: ۲۰۰ با بیان اینکه هکتار در شهرک صنعتی ساخت و ساز صورت گرفته و هنوز ۶۰۰ هکتار زمین خالی موجود است، افزود: پیگیریم لکه های صنعتی قرچک به شهرک صنعتی خصوصی تبدیل شوند.

وی در خصوص اقدامات توسعه شهرک صنعتی قرچک و ایجاد شرایط ویژه برای حضور سرمایه گذاران بیان کرد: نصب دوربین مداربسته و تأمین امنیت بیشتر، مشکل گاز و تأمین مواد اولیه از اولویت های ما برای رونق تولید در شهرک صنعتی قرچک است. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 16