En
تاریخ : پنجشنبه 20 تير 1398
کد 7458

راهپیمایی بزرگ حافظان حریم خانواده در قرچک برگزار شد

راهپیمایی بزرگ حافظان حریم خانه و خانواده با حضور اقشار مختلف مردم و مسؤولان شهرستان جوانان مومن و ولایی در قرچک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، همایش بزرگ حافظان حریم خانواده در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با حضور امام جمعه، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، شهردار و دیگر مسئولان اقشار مختلف نیروهای ولایی و انقلابی برگزار شد.

راهپیمایی حافظان حریم خانواده که در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بوده از میدان امام خمینی رحمت الله علیه تا مقابل مصلای بزرگ شهرستان قرچک انجام شد.

حجت الاسلام و المسلمین حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک در حاشیه راهپیمایی حافظان حریم خانواده اظهار داشت: دشمنان نظام با ترویج فرهنگ بی بند و باری سوست کردن عقاید و اعتقادات مردان سعی دارند حریم خانواده را از بین ببرند.

اسماعیلی گفت: مشکل اصلی استکبار جهانی با مردم ایران دین و اعتقادات آنها است.

وی بیان داشت: دشمن با از بین بردن اعتقادات وعقاید مردان و ترویج بی بند و باری دیگر جوانان ولایی و انقلابی در کشور رشد نخواهد کرد.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: وقتی حریم خانواده از بین برود دشمن به راحتی می تواند با استفاده از نفوذ به اهداف خود در کشور دست یابد.

اسماعیلی افزود: باید فرهنگ عفاف و حجاب را در کشور نهادینه کنیم اگر این فرهنگ باید از بطن خانواده رشد کند در این صورت ما می توانیم بگوییم که موفق عمل کردیم.
وی خاطر نشان کرد: فرهنگ عفاف و حجاب باید در خانواده رشد و پرورش داده شود تا به حریم جامعه انتقال داده شود.

امام جمعه قرچک در پایان گفت: جا دارد از نیروهای نظامی انتظامی، شهرداری قرچک، آموزش و پرورش، خانواده های معظم شهدا و بنیاد شهید و امور ایثارگران که در برگزاری تجمع بزرگ حافظان خانواده زحمت کشیدن تقدیر می کنیم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 30