En
تاریخ : يکشنبه 20 مرداد 1398
کد 7678

ویژه انتخابات|

حسن بیگی: ائمه جمعه در برگزاری انتخابات سالم و پرشور نقش محوری دارند

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ائمه جمعه با رهنمودهای خود در برگزاری انتخابات سالم و همچنین پرشور شدن این رویداد سیاسی و اجتماعی مهم در اسفندماه نقش محوری دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، شکراله حسن‌بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران به همراه خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، علیخانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و رشیدیان بخشدار مرکزی قرچک با حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار اهم اقدامات صورت گرفته بمنظور برگزاری انتخابات اسفندماه را بیان کرد و هم‌فکری با ائمه جمعه برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را ضروری دانست.

حسن بیگی با تبریک پیشاپیش عید سعید قربان گفت: برگزاری رویداد مهم سیاسی اجتماعی دوم اسفندماه مشارکت آحاد جامعه را می طلبد.

معاون استاندار تهران ادامه داد: در این جنگ اقتصادی و روانی که آمریکا به راه انداخته نیز پیروز خواهیم شد و با عنایات خداوند و ائمه اطهار(ع)، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همت و تلاش مردم و خدمتگزاران در نظام این دوران سخت نیز به پایان می رسد.

وی با اشاره به اینکه در استان تهران موضوع برگزاری انتخابات به طور جدی فعالیت خود را چهار روز پس از شکل گیری ستاد انتخابات کشور آغاز کرد، خاطرنشان ساخت: شفافیت در برگزاری انتخابات مدنظر ماست و از طرفی تأکید شده که حیثیت افراد حفظ شود.

این مقام مسئول افزود: از ائمه جمعه می خواهیم همچون همیشه با رهنمودهای خود هم همگان را به آرامش دعوت کنند و هم مردم را برای حضوری پرشور در انتخابات آماده سازند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 33