En
تاریخ : دوشنبه 11 شهريور 1398
کد 7807

فرماندار قرچک خبر داد:

ساخت یک پایگاه مدیریت بحران روستایی کم نظیر در کشور

فرماندار شهرستان قرچک از ساخت یک پایگاه مدیریت بحران روستایی کم نظیر در کشور در روستای ولی آباد قرچک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی به همراه معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی از دهیاری روستای ولی‌آباد و محل ساخت پروژه پایگاه چند منظوره مدیریت بحران این روستا بازدید کرد.

وی اظهار داشت: امیدواریم که این سالن از جمله امکانات روستایی بی نظیر در سطح کشور شود و باید تا شهریور سال آینده نیز به بهره‌برداری برسد.

خطیبی با تاکید بر اینکه باید از زمین‌های موجود روستا به نحو احسن استفاده شود گفت: با انتخاب قانونی پیمانکار باید سوله چند منظوره بحران تا شهریور سال آینده به بهره برداری برسد همچنین بهسازی بافت فرسوده روستا نیز از اهمیت ویژهای برخوردار است و خواستار نظارت بر ساخت و سازهای روستایی هستیم چرا که درآمد پایدار در روستا و شهر بسیاری از مشکلات را رفع می‌کند.

بخشدار مرکزی قرچک نیز در این اظهار داشت: برای هزینه‌کرد اعتبارات در روستاهای قرچک هدف‌گذاری لازم صورت گرفته است و تمام روستاهای شهرستان قرچک پروژه شاخص دارند و به دلیل دسترسی آسان روستاهای این منطقه به یکدیگر، پروژه‌ها مکمل هم هستند و پایگاه چند منظوره مدیریت بحران که در آن سوله عشایری نیز پیش بینی شده در کشور بی‌نظیر است.

رشیدیان افزود: شبکه‌های آب شرب ولی آباد صد درصد تعویض شده است و در بحث آسفالت و جدول گذاری مشکل در هیچ روستایی نداریم و برای هر دهیاری پروژه شاخص تعریف کردیم و هر روستا بر اساس نیازمندی سرانه تعریف شده است چرا که پروژه‌های روستاها مکمل همدیگر هستند و سرانه‌ها تقسیم شده و برای اعتبارات هدف‌گذاری کرده‌ایم تا سود آن عاید آیندگان شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 20