En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 7826

خطیبی خواستار شد/

تصمیمات کارگروه آرد و نان باید هم به نفع مردم و هم نانوایان باشد

فرماندار شهرستان قرچک گفت: تصمیمات کارگروه آرد و نان باید هم به نفع مردم و هم نانوایان باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه کارگروه آرد و نان در خصوص درخواست‌های مکرر نانوایان اظهار داشت: تخصیص سهمیه آرد به نانوایی‌ها باید بهتر شود چراکه این شهرستان مهاجرپذیری بالایی در استان دارد و می‌طلبد سهمیه آرد افزایش یابد.

وی گفت: گلایه‌های از سوی نانوایی‌ها مبنی بر تأخیر در ارائه سهمیه آرد مطرح‌شده بود که به‌حق بود و انتظار داریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم، نان قوت غالب مردم است و نباید در تأمین آن به‌هیچ‌وجه به مشکل برخوریم.

فرماندار قرچک افزود: تمام تلاش دولت بر این است که تصمیمات کارگروه آرد و نان به نفع مردم باشد، نانوایان نیز متضرر نشوند.

خطیبی در ادامه این جلسه افزود: بر رقابتی شدن کار نانوایی‌ها تأکید داریم و خواهان این هستیم که نانوا کارخانه موردنظر را برای خرید آرد انتخاب کند تا در بین کارخانه‌ها آرد هم رقابت ایجاد شود.

وی تصریح کرد: با تمام مشکلات، در تولید گندم در کشور خودکفا هستیم باوجود شرایط اقتصادی و تحریم‌ها، در تأمین آرد مشکلی نداریم و خواستار تخلیه به‌موقع آرد به نانوایی هانستیم و باقوت پیگیری می‌کنیم.

فرماندار قرچک در خصوص گران کردن نان توسط نانوایی‌ها عنوان کرد: شرایط نانوایان را باید دریابیم، هزینه کارگر و اجاره ملک بالا رفته اما قیمت نان چند سالی است که ثابت است، نباید تصمیمی گرفته شود که ناچار کاهش کمیت و کیفیت نان را شاهد باشیم و بر اساس قانون موظف به برخورد باشیم.
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 19