En
تاریخ : چهارشنبه 20 شهريور 1398
کد 7838

اردوهایی طرح جهادی بسیج دانشجویی و دانش‌آموزی قرچک پایان یافت

فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: هدف اصلی اردوهای جهادی و طرح هجرت محرومیت‌زدایی از روستاها و مناطق محروم است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، اختتامیه اردوی طرح جهادی بسیج دانشجویی و دانش‌آموزی سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک با حضور سرگرد علی‌اصغر شهیری فرمانده سپاه پانزده خرداد، غلامرضا بختیاری مدیر اداره آموزش و پرورش و دیگر مسؤولین در گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

سرگرد علی‌اصغر شهیری فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک در این مراسم از زحمات خالصانه بسیجیان دانشجو و دانش‌آموز تقدیر و تشکر کرد و افزود: هدف اصلی اردوهای جهادی و طرح هجرت محرومیت‌زدایی از روستاها و مناطق محروم است که هرساله در فصل تابستان برگزار می‌شود.

وی افزود: طرح اردوی جهادی بسیج دانشجویی و دانش‌آموزی یکی از طرح‌های موفق در راستای محرومیت‌زدایی محسوب می‌شود که تاکنون موفقیت‌های چشمگیری را نیز به دنبال داشته است.

شهیری اظهار کرد: مدارس علامه طباطبایی، شیخ فضل‌الله، ۱۷ شهریور، امام حسین(ع)، ملا آقایی و دبیرستان کوثر توسط بسیجیان دانشجویی و دانش‌آموزی خواهر و برادر شهرستان قرچک رنگ‌آمیزی و بازسازی شد.

فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک افزود: این اخلاص در کار بسیجیان است که با نبود امکانات و هزینه طرح‌های هجرت برگزار می‌کنند و همین اخلاص در کار جهادی و انقلابی باعث پیشرفت کشور می‌شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 8