En
تاریخ : چهارشنبه 10 مهر 1398
کد 7976

فرماندار قرچک عنوان کرد:

رقابت سالم لازمه حضور در صحنه سیاسی اجتماعی انتخابات است

فرماندار شهرستان قرچک با تأکید بر پرهیز از بداخلاقی های سیاسی که آفت جامعه امروزی است، عنوان کرد: رقابت سالم لازمه حضور در صحنه سیاسی اجتماعی انتخابات است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان در جمع مدیران منطقه گفت: از بدو دین اسلام و بعثت پیامبر اکرم(ص)، هدف جاری شدن صفات نیکو در جامعه بوده، در کشور دینی ما نباید این اصول فراموش شود، اوایل انقلاب جاری شدن صفات نیکو به خوبی اتفاق افتاد ولی بعدها رعایت اخلاق کمرنگ شد.

وی ادامه داد: صفات نیکو در کشور ما باید برجسته شود؛ در جامعه ای که به اقتدار سیاسی و نظامی رسیده ایم باید روی مسائل اخلاقی فرهنگ‌سازی کرد.

این مسئول بیان کرد: کشوری که توانسته اقتدار خاصی در جهان بدست بیاورد می تواند این موضوعات را نیز کنترل کند.

وی افزود: هرقدر در راستای ترویج صفات اخلاقی نیکو گام برداریم به سلامت روانی و امنیت جامعه کمک کرده ایم.

این مسئول اظهار داشت: متأسفانه در آستانه انتخابات شاهد برخی بداخلاقی های سیاسی هستیم و گاها افراد برای حفظ موقعیت و قدرت خود اقدام به بداخلاقی می کنند و برای بیرون کردن رقیب از صحنه تهمت های ناسزا می زنند.

وی بداخلاقی سیاسی را آسیب جامعه امروزی دانست و افزود: برای کنترل این موارد، همه باید همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار قرچک یادآور شد: با یک روش درست که هم دارای رقابت باشد و هم افراد در صحنه سیاسی اجتماعی بوده و هم از تخریب بپرهیزیم می توانیم امنیت روانی ایجاد کنیم که این مهم با آموزش میسر می‌شود.

وی تصریح کرد: رعایت اخلاق در جامعه باید از مسئولان آغاز شود.

خطیبی خاطرنشان کرد: رعایت اخلاق در فضای مجازی نیاز امروز است، هر شخصی باید به وجدان خود رجوع کند، نباید این فضا، برای باج خواهی از دیگران تبدیل شود.

وی اضافه کرد: گاها مطالبی که در این فضاها منتشر میشود جنبه مثبت و اطلاع رسانی ندارد بلکه هدف هتاکی و تخریب است، باید با کمک دانشگاهها و سایر دارات ومراکز فرهنگی برای فضای مجازی تولید محتوا صورت گیرد.

این مسئول بیان داشت: باید همه دستگاه های فرهنگی بخصوص مراکز علمی روی این موضوع سرمایه گذاری کنند و ایران اسلامی بعنوان کشور متمدن اسلامی باید الگو و نمونه باشد.

خطیبی اظهار داشت: امید است با همدلی و دلسوزی همه متولیان بسیاری مشکلات و بداخلاقی ها مرتفع شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 20