En
تاریخ : پنجشنبه 12 تير 1399
کد 9068

فرماندار قرچک:

روابط عمومی ها نقش مهمی در فرایندهای تصمیم گیری و اعتمادسازی دارند

فرماندار شهرستان قرچک گفت: امروزه جایگاه روابط عمومی و نقش کلیدی آن در فرایندهای تصمیم گیری و اعتمادسازی و امیدآفرینی، چنان اهمیت یافته است که بی توجهی به این نقش و جایگاه می تواند سازمان ها و جامعه را دچار بحران سازد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جمع مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان قرچک افزود: همه کارکنان ادارات بخصوص روابط عمومی ها که رابط بین مسئولان و مردم هستند باید از تمامی ظرفیت ها و اختیارات نهایت استفاده را داشته باشند.

ویبا اشاره به اینکه انجام صحیح وظایف در ادارات و انعکاس شفاف و جامع عملکرد و خدمات منجر به رضایتمندی عمومی می شود، بیان کرد: روابط عمومی ها در حد توان باید برای اعتمادسازی تلاش کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان قرچک اظهار داشت: حفظ وضعیت موجود و تلاش برای ارتقای دستاوردها باید هدف همگان باشد.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات و کمبودها در سیستم اداری نباید بهانه برای عدم انجام امور باشد و این مورد در خصوص روابط عمومی ها نیز صدق می کند، افزود: درخصوص پیشگیری از بیماری کرونا اقدامات خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته که باید بهتر اطلاع رسانی می شد.

خطیبی نقش روابط عمومی ها در فرهنگسازی مسائل مختلف را بسیار مهم تلقی کرد و یادآور شد: در دنیای امروز که عصر ارتباطات بوده و همه چیز برپایه اینترنت و شبکه های اجتماعی است، روابط عمومی با این ابزار می تواند از فرصت ها بهره گیرد.

وی ادامه داد: برای پیشگیری از بیماری کرونا همه باید به کمک شبکه بهداشت و درمان و دیگر نهادها بیایند و با فرهنگسازی صحیح از میزان تلفات جانی و مالی و خسارات به کشور بکاهند.

وی عنوان کرد: در پیشگیری از بیماری‌ها و آسیبهای اجتماعی با تبلیغات اثربخش می توان ورود پیدا کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی طرح ها و خدمات دولت اهمیت دارد که برای بهبود روند زندگی مردم ارائه می شود ولی خیلی از مردم از این طرح ها اطلاع ندارند بطور مثال همین طرح های حمایتی از بنگاههای اقتصادی آسیب دیده که باید خوب اطلاع رسانی شود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 12 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 12