En
تاریخ : شنبه 14 تير 1399
کد 9074

فرماندار قرچک:

حفظ حریم خانواده و عفت عمومی بسیاری از توطئه‌ها و مداخلات بیگانگان را خنثی می‌کند

فرماندار شهرستان قرچک گفت: حفظ حریم خانواده و عفت عمومی موجب می‌شود بسیاری از توطئه‌ها و مداخلات بیگانگان منتج به نتیجه نگردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قرچک گفت: در خصوص فرهنگ عفاف و حجاب همه دستگاه‌ها ادارات که نمایندگان وزارتخانه محسوب می‌شوند موظف به اجرای مصوبات این ستاد هستند.

وی افزود: با توجه‌ به نظام شیعی، اعتقادی و انقلابی ما، مقوله امر به معروف و نهی از منکر باید اولویت امور باشد و از ادارات آغاز شود.

نایب رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قرچک بیان کرد: یکی از مطالبات اصلی مردم در شکل‌گیری انقلاب اسلامی، عفاف و حجاب بود اما متاسفانه اکنون از این موضوع فاصله گرفته شده است.

وی افزود: با فرهنگسازی صحیح در جامعه و عمل به وظایف قانونی از سوی مردم و دستگاه‌های حکومتی، با کمک همه ادارات و مراکز علمی و حوزوی می‌توان ندای امر به معروف و نهی از منکر را بهتر در جامعه طنین انداز کرد.

گفتنی است جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قرچک به ریاست حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه و با حضور بهمن خطیبی فرماندار، نوش آبادی نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، فرماندهان سپاه پانزده خرداد و نیروی انتظامی و دیگر مسئولان با محوریت برنامه‌ریزی برای هفته حجاب و عفاف برگزار شد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 14 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 16