En
تاریخ : پنجشنبه 20 شهريور 1399
کد 9380

ادارات قرچک از تمام ظرفیت ها برای تحقق سند توسعه شهرستان استفاده کنند

فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: ادارات قرچک باید از تمام ظرفیت ها برای تحقق سند توسعه شهرستان استفاده کرده و در راستای رفع مشکلات منطقه و به سرانجام رسیدن پروژه های اولویت دار، از ادارات کل مربوطه مطالبه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان قرچک افزود: رؤسای ادارات در کمیته برنامه ریزی بایستی بر اساس اولویت ها، آن دسته از پروژه هایی را که منجر به حل مشکلات اساسی منطقه شده و گره های اصلی را رفع می کند، مطرح کنند.
وی بیان کرد: همچنین دستگاه های اجرایی از ظرفیت حداکثری ادارات کل برای رفع مشکلات منطقه و تحقق پروژه های مهم استفاده کنند.
رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان قرچک افزود: با توجه به اینکه اکثر ادارات فاقد ساختمان فیزیکی مناسب و همچنین با کاستی های نیروی انسانی و سایر امکانات مواجه هستند، از اولویت های مهم این شهرستان اختصاص فضای اداری به ادارات بوده که در قالب پروژه سایت اداری شهرستان تعریف شده است.
خطیبی یادآورشد: سند توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان ها با نظر ادارات کل و منطبق با اسناد بالادستی تدوین شده و هدایتگر ادارات برای انجام امور توسعه ای بر اساس وظایف سازمانی است، لذا ضرورت دارد برای تمامی فعالیت ها سند توسعه مدنظر باشد.
وی گفت: با پیگیری دستگاه های شهرستانی باید پروژه ها و نیازمندی های منطقه از طریق ادارات کل استانی به دستگاه های ملی اعلام شود و در این خصوص هیچ عذری پذیرفته نیست و مدیران نباید کوتاهی کنند.
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان قرچک به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، بخشدار مرکزی و دیگر رؤسای ادارات برگزار شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 شهريور 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 10