En
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1399
کد 9443

بازدید سرپرست آموزش و پرورش قرچک از چند مدرسه و بررسی پروتکل های بهداشتی

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک از چند مدرسه و بررسی پروتکل های بهداشتی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک به همراه معاون آموزش متوسطه از دو دبیرستان دخترانه شریعت و فرهنگ بازدید و از نزدیک با همکاران فرهنگی دیدار و گفت گو کرد.
روح الله فراهانی  سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک در این دیدار گفت: از همه همکاران می خواهم در زمان حضور در کلاس دانش آموزان را تشویق به آموزش حضوری نمایند، هیچ آموزشی  بهتر از آموزش حضوری برای دانش آموزان نیست.
وی بیان داشت: در بحث پروتکل های بهداشتی  مدیران مدارس نقش بسزایی دارند چرا که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی اعتماد سازی بین خانواده ها میسر می شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط موجود در جامعه همکاران فرهنگی در حوزه آموزش سختی های زیادی را متحمل می شوند، چرا که در حوزه آموزش حضوری و فضای مجازی در حال فعالیت هستند.
فراهانی در پایان با حضور در دبیرستان دخترانه فرهنگ در روند اقدامات انجام شده در مدرسه قرار گرفت و خطاب به سرکار خانم مقدسی مدیر دبیرستان گفت: از خدمات ۳۰ ساله شما در عرصه تعلیم و تربیت که زحمات زیادی را کشیدید تقدیر می کنیم و امیدوارم دوره بازنشستگی شما فصلی جدید و نو در زندگی شما باشد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 5