En
تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1399
کد 9686

کمیته بررسی مشکلات روستاهای قرچک با حضور مدیران دستگاه های اجرایی تشکیل می شود

بخشدار مرکزی قرچک از تشکیل کمیته بررسی مشکلات روستاها با حضور مدیران دستگاه های اجرایی خبر داد و گفت: طی نشست های تخصصی با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی هر روستا، مشکلات و کاستی ها در تمام حوزه ها احصا شده و در بازدیدهای میدانی با حضور فرماندار و مدیران ادارات مطرح می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محمد عبدی راد افزود: با تشکیل کمیته بررسی مشکلات هر روستا و دعوت از مدیران دستگاه های اجرایی، مطالبات روستاییان و همچنین مشکلات در حوزه های زیرساختی مطرح و با دستور فرماندار بایستی در موعد مقرر وظایف محوله انجام شود.
وی اظهار داشت: بازدید میدانی از سطح روستای محمدآباد صورت گرفته و هم اکنون جلسه هماهنگی و پیگیری رفع مشکلات برگزار شده است.
بخشدار قرچک خاطرنشان کرد: از جمله مهمترین مطالبات این روستا می توان به جمع آوری نخاله های ورودی روستا، واگذاری اراضی 5 هکتاری موات شمال روستا، استقرار مرکز بهداشت، اصلاح تأسیسات فرسوده آب شرب، واگذاری اسناد مالکیت روستایی، بازنگری در طرح هادی، نصب پل عابر پیاده، روشنایی جاده، لکه گیری آسفالت و ... اشاره کرد که از تمامی ادارات درخواست داریم با تمام توان برای تحقق این موارد اقدام کنند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 آبان 1399
  • توسط بخشداری مرکزی قرچک استانداری تهران
  • تعداد بازدید 30