En
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399
کد 9741

روابط عمومی ها در دوره شیوع کرونا در قبال مردم مسئولیت اجتماعی دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به مسئولیت روابط عمومی‌ها در دوره کرونا و لزوم داشتن تعامل با شبکه بهداشت و درمان اظهار داشت: این مسئولیت‌ها به دو دسته مسئولیت اختصاصی در قبال کارکنان ادارات و مسئولیت اجتماعی در قبال عموم مردم تقسیم می‌شود و مسئولیت دوم باید پررنگ‌تر شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، حمیدرضا خدایی راد در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات و نهادها با اشاره به جایگاه روابط عمومی، به اهمیت موضوع اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی در دوره شیوع ویروس کرونا و ضرورت آگاهی بخشی لازم به شهروندان برای پیشگیری از ابتلا و مقابله با این بیماری اشاره کرد.
وی افزود: شناخت جایگاه روابط عمومی از نخستین موضوعاتی است که باید مورد توجه فعالان این عرصه قرار گیرد چراکه عدم شناخت در این زمینه تنزل روابط عمومی آن مجموعه را به همراه دارد.
معاون فرماندار بیان کرد: افرادی که با آرای مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادها منتخب شده و در هیئت رئیسه حضور پیدا می کنند، بر اساس تعهدی که دارند بایستی در مدت فعالیت دوساله در قالب کمیته¬های تخصصی اقدامات خوبی در سطح شهرستان رقم بزنند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 1 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 27