En
تاریخ : يکشنبه 2 آذر 1399
کد 9764

اجرای عملیات اصلاح شبکه روشنایی در جاده فردیس قرچک

تعمیرات تعویض کابل های برق و اصلاح شبکه روشنایی در جنوب شرق استان تهران با ۷۷ اکیپ و با حضور مدیر عامل شرکت توزیع شهرستان قرچک آغاز شد که در این سری از تعمیرات جاده پاکدشت به قرچک حدفاصل فردیس به قرچک بعد از چندین سال به سیستم روشنایی مجهز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مجید خانی مدیر برق شهرستان قرچک صبح امروزگفت: مهمترین اهداف اجرای این مانور تعمیرات در استان تهران افزایش قابلیت‌های اطمینان و تاب آوری شبکه انتقال برق است تا رضایت‌مندی شهروندان و مشترکین را افزایش دهیم.
وی ادامه داد: در این طرح اصلاح شبکه روشنایی معابر در دستور کار قرار دارد که  جاده فردیس به قرچک که مسیر تردد ۲ شهرستان قرچک و پاکدشت است بعد از مدت‌ها  که فاقد سیستم روشنایی بود به سیستم روشنایی مجهز شد.
مدیر برق شهرستان قرچک با بیان اینکه افزایش ایمنی شهروندان و رفع کانون‌های خطر از اولویت‌های کاری شرکت توزیع برق استان تهران است، افزود: اقدامات انجام شده باعث کاهش خاموشی‌ها و جلوگیری از هدر رفت انرژی در شهرستان می‌شود.
خانی در پایان خاطرنشان کرد:  ۲۳ اکیپ عملیاتی و  ۷۵ نفر در طرح جهادی شهرستان قرچک در حال تعمیر و تعویض  کابل‌های فشار قوی و همچنین تعمیر پست‌های برق  و ایمن سازی آن هستند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 2