En
تاریخ : سه شنبه 16 دي 1399
کد 9950

پرپنجی: واحدهای مسکونی خانواده های ایتام تا پایان سال تکمیل می شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران گفت: در صورت کمک خیرین و مردم نیکوکار، واحدهای مسکونی خانواده های ایتام و نیازمند که در پیشوا در حال ساخت است تا پایان سال تکمیل می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، سیدابوالفضل پرپنجی در جلسه مشارکت در ساخت واحدهای مسکونی خانواده های ایتام تحت پوشش کمیته امداد شهرستان قرچک افزود: طرح احداث ۳۵۲ واحد مسکونی شهرستان پیشوا ویژه مددجویان کمیته امداد این استان که ۷۰ واحد آن متعلق به مددجویان شهرستان قرچک می باشد با همکاری مدیران و مسوولان ادارات شهرستان تکمیل می‌شود.
وی اظهار داشت: برخی واحدهای این پروژه تا 90 درصد و برخی بین 50 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که با همکاری خیرّین و برخی از اصنافی که اعلام آمادگی کردند، همزمان با ۱۴ اسفند سالروز تأسیس کمیته امداد حضرت امام به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مددجویان قرار گیرد.
این مسئول ادامه داد: یکی از نیازهای اساسی مردم مسکن می باشد که اگر این نیاز مددجویان را برآورده کنیم یکی از مشکلات اساسی آنها حل خواهد شد.
وی گفت: مردم عزیز می توانند از طریق شماره کارت 7040-5016-9979-6037 کمک های نقدی خود را واریز کرده یا با مراجعه به دفاتر کمیته امداد استان تهران در تأمین مصالح ضروری این واحدها مشارکت کنند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 دي 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 16