En
تاریخ : چهارشنبه 17 دي 1399
کد 9951

فرماندار قرچک:

احداث زمین چمن مصنوعی روستای امین آباد سرعت می گیرد | ضرورت تعیین تکلیف مدرسه ابتدایی روستا

فرماندار شهرستان قرچک در بازدید از روستای امین آباد، بر ضرورت افزایش سرانه های فرهنگی، ورزشی، آموزشی، بهداشتی و ... در این روستا تأکید کرد و گفت: احداث زمین چمن مصنوعی این روستا با همکاری ادارات مربوطه سرعت می گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی گفت: امین آباد از جمله روستاهای بکر شهرستان محسوب می شود که در حوزه گردشگری روستایی نیز مطرح بوده اما تأمین زیرساخت های اساسی و افزایش امکانات زندگی در این روستا برای تحقق توسعه روستایی باید بطور ویژه در دستور کار قرار گیرد.
وی بیان کرد: ساخت زمین چمن مصنوعی برای توسعه فعالیت های ورزشی یکی از اولویت های دولت در این روستاست که با همکاری دهیاری، اداره ورزش و سایر ارگان های ذیربط باید در اسرع وقت عملیاتی شود.
فرماندار اظهار داشت: حفظ فضاهای آموزشی موجود، تعیین تکلیف مدرسه ابتدایی روستا و لزوم توجه مسئولان مربوطه برای ارتقای این سرانه ها امری ضروری است و باید با جدیت از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستا پیگیری شود.
وی افزود: احداث ساختمان دهیاری برای ارائه خدمات بهتر و درخور شأن روستاییان شریف از اهم برنامه هایی است که باید در اولویت قرار گیرد.
در این بازدید عبدی راد بخشدار مرکزی قرچک و برخی رؤسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی نیز حضور داشتند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 دي 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 7