En
تاریخ : چهارشنبه 24 دي 1399
کد 9970

برنامه های گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش بر مبنای توسعه مشارکت های مردمی باشد

فرماندار شهرستان قرچک گفت: هفته شوراهای آموزش و پرورش ظرفیت خوبی برای توسعه مشارکت های مردمی در تحقق اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی افزود: شورای آموزش و پرورش بعنوان بالاترین ستاد تصمیم گیری و برنامه ریزی اهداف آموزشی و پرورشی هر شهرستان می تواند با کمک مسئولان، خیرین، اولیای دانش آموزان، فرهنگیان و نخبگان گام های مؤثری بردارد.
وی بیان کرد: شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولان در امر تعلیم و تربیت کشور هستند؛ به همین منظور برنامه های این هفته و هدف از برگزاری آن باید به درستی برای شهروندان تبیین شود.
خطیبی ادامه داد: توجه به نیازهای نیروی انسانی سیستم تعلیم و تربیت، توسعه سرانه ها و تجهيز فضاهاي موجود، ارتقای کیفیت آموزش، افزایش فعالیت های فرهنگی اجتماعی و ارتقای فعالیت های پرورشی در چارچوب تعالیم اسلامی امری ضروری است که شوراهای آموزش و پرورش بر این مبنا حرکت خواهند کرد .
گفتنی است رضا داورزنی مدیر اداره آموزش و پرورش قرچک به منظور برنامه ریزی برای هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش(24 لغایت 30 دی ماه) با بهمن خطیبی فرماندار شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 دي 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 11