En
تاریخ : چهارشنبه 24 دي 1399
کد 9972

معاون شهردار قرچک:

ایستگاه دوچرخه پارک ولیعصر(عج) قرچک راه‌اندازی شد/استفاده رایگان از دوچرخه برای شهروندان

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قرچک از راه‌اندازی ایستگاه دوچرخه در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ولیعصر(عج) قرچک خبر داد و گفت: استفاده شهروندان قرچکی از دوچرخه در پیست دوچرخه‌سواری این مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی با ارائه کارت ملی و شناسنامه، رایگان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قرچک، محمد اسفندسر در این خصوص اظهار کرد: شهرداری قرچک در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری در میان شهروندان و همچنین در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر در بوستان‌ها، ایستگاه دوچرخه را در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ولیعصر(عج) مستقر کرده است.

وی توسعه ورزش و استفاده شهروندان از دوچرخه را یکی از اهداف و اقدامات مهم مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: در راستای ارتقای امکانات ورزشی در بوستان‌ها، مدیریت شهری قرچک اقدام به احداث پیست دوچرخه‌سواری به طول 800 متر و استقرار ایستگاه دوچرخه در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ولیعصر(عج) کرده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قرچک با اشاره به اینکه در حال حاضر 20 دستگاه دوچرخه جهت استفاده شهروندان در ایستگاه دوچرخه این پارک مهیا شده است، افزود: شهروندان قرچکی میتوانند با مراجعه به ایستگاه دوچرخه در این پارک و ارائه کارت ملی و شناسنامه به صورت رایگان از امکانات پیست دوچرخه سواری بهره مند می شوند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 دي 1399
  • توسط شهرداری قرچک استانداری تهران
  • تعداد بازدید 9