بازدید ریاست دانشگاه پیام نور استان تهران از مرکز قرچک – ورامین

دکتر وحید افشین مهر؛ ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان تهران و آقای بیات؛ مدیر حوزه ریاست استان ضمن حضور در دانشگاه پیام نور مرکز قرچک - ورامین با دکتر راهداری؛ ریاست دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین علیزاده؛ مدیریت فرهنگی و دیگر مسئولین بخش های مختلف دیدار و گفتگو نمودند.

  • کد خبر: 322696
  • تاریخ خبر: سه شنبه 28 دی 1400 - 08:47

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز قرچک - ورامین، دکتر وحید افشین مهر؛ ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان تهران و آقای بیات؛ مدیر حوزه ریاست استان ضمن حضور در دانشگاه پیام نور مرکز قرچک - ورامین با دکتر راهداری؛ ریاست دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین علیزاده؛ مدیریت فرهنگی و دیگر مسئولین بخش های مختلف دیدار و گفتگو نمودند.

 

    رییس دانشگاه پیام نور استان تهران در این دیدار، اولویت اصلی در دوران جدید را خدمت رسانی و اهتمام ویژه در امر دانشجویان و اساتید برشمرد. ایشان از مرکز ورامین بعنوان یکی از مراکز قدیمی، باسابقه درخشان و پیشرو در امور علمی، فرهنگی، پژوهشی و اجتماعی نام برد و افزود : تمام تلاش مسئولین در جهت ایجاد فضای امید به آینده درخشان و نیز توجه به تمامی ظرفیت ها و توانایی های مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور خواهد بود.

    وی در ادامه با تأکید بر فعالتر نمودن ظرفیت های دانشگاه در بخش های علمی، پژوهشی و کارآفرینی، تعامل گسترده با ادارات، نهادها و مجموعه های صنعتی را در جهت پویایی بیش از پیش دانشگاه بسیار با اهمیت عنوان نمود و خاطر نشان ساخت : دانشگاه پیام نور با توانایی و ظرفیت بسیار بالای اساتید عضو علمی و نیز کارکنان دلسوز و خدوم خود میتواند در راستای همکاری های علمی و پژوهشی با دیگر مجموعه ها، به پیشرفت های بزرگ دست یافته و ضمن ارائه خدمات شایسته به شهروندان و مشارکت فعال در توسعه میهن عزیز و اسلامی، زمینه رشد و شکوفایی استعدادها و توانایی های دانشجویان را نیز فراهم نماید.

   در ادامه این دیدار، دکتر راهداری ریاست دانشگاه پیام نور مرکز قرچک – ورامین نیز ضمن خوش آمدگویی و آرزوی توفیق برای ریاست جدید دانشگاه پیام نور استان تهران، از کادر علمی و اداری مرکز ورامین بعنوان مجموعه ای توانا، دارای تجربه عالی، دلسوز، خدوم و شایسته نام برد و گفت : دانشگاه پیام نور در سالیان اخیر با وجود تنگناهای مالی و بودجه ای، لحظه ای از وظایف ذاتی خود در امر آموزش و فرهنگی فروگذار ننموده و با تمام توان و در مشارکت فعال با نهادها، ادارات و دستگاههای مختلف ، در جهت پیشرفت علمی، فرهنگی و اجتماعی شهرستان مؤثر بوده است . ایشان همچنین گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در ایام کرونا در خصوص برگزاری کلاسهای درسی الکترونیکی، برگزاری آزمون های آنلاین پایان ترم، انجام فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه در بستر فضای مجازی ، اقدامات دانشگاه در زمینه کارآفرینی و آموزش های آزاد و دیگر فعالیت های مهم و اثرگذار در پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه، ارائه نمود.

    در پایان این دیدار دکتر افشین مهر؛ ریاست داشگاه پیام نور استان تهران ضمن بازدید از تمامی واحدهای اداری، آموزشی، فرهنگی و آزمایشگاهی دانشگاه پیام نور مرکز قرچک – ورامین ، با مدیران و کارکنان قسمت ها دیدار و گفتگو نموده و نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان را در زمینه بهبود فضای اداری و آموزشی دانشگاه جویا شدند.

دسته بندی ها