En
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1400
کد 10718

عدم رعایت قوانین تبلیغات از سوی برخی کاندیداهای شورای شهر قرچک تأسف برانگیز است/ تشکیل پرونده قضایی برای متخلفین

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک ضمن تقدیر از آندسته از نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قرچک که ضوابط تبلیغاتی را رعایت کرده اند، اظهار داشت: علیرغم تأکیدات و توصیه ها مبنی بر رعایت قوانین تبلیغات، اقدامات برخی کاندیداها و طرفداران در نمایش عدم تمکین به قانون تأسف برانگیز است.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، حمیدرضا خدایی راد افزود: با آغاز زمان تبلیغات انتخابات شوراها، متأسفانه برخی کاندیداها آثار تبلیغاتی متعددی بر روی تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی، ساختمان ادارات، مدارس، پل تاریخی(اثر ملی) 15 خرداد، بنرهای ستاد انتخابات شهرستان و ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جهموری، خبرگان و رقبای شورای شهر، بلوارها، پیاده رو ها و سایر تأسیسات و امکانات مدیریت شهری نصب کرده اند که برای آنها پرونده قضایی تشکیل و برخورد لازم صورت خواهد گرفت.
وی یادآور شد: حدود 15 درصد از نامزدهای شورای شهر و طرفداران آنها احترام به قوانین "تبلیغات پاک" را زیر پا گذاشته و حتی مشاهده شده علیرغم مصوبات ستاد ملی کرونا، تجمعاتی به راه انداخته اند و این نشان دهنده عدم تمکین به قانون و عدم اهتمام به سلامتی شهروندان است.
خدایی راد افزود: کاندیداهای متخلف به فرمانداری احضار شده اند و باید پاسخگوی اینگونه اقدامات خود باشند.
وی خاطرنشان کرد: خودروهایی که نسبت به نصب پوسترها خارج از ضوابط قانونی تبلیغات اقدام کنند نیز توقیف می شوند و همچنین با نصابان داربست و شرکت های داربستی متخلف برخورد قضایی خواهد شد.
خدایی راد گفت: نامزدهای شورای شهر دقت داشته باشند که تمامی فعالیت های آنان زیر ذره بین دستگاه ها و مقامات قضایی و نظارتی قرار می گیرد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 16